Компанія Фламен

06/30/2016
за Admin Admin

Flamen- це товариство з обмеженою відповідальністю, чеський виробник повітряних та теплоакумулюючих камінних топок, а також топок з водяним контуром. Якість продукції фірми FLAMEN обумовлено багаторічним досвідом робітників в області розробки , виробництва і дистрибуції камінів та камінного обладнання. Не зважаючи на те, що компанія відносно молода, в її штаті працівників працюють люди, які віддали цій сфері діяльності більше 20 років свого життя.

Ринок збуту компанії Flamen припадає на ті країни в яких цінується якість і дотримання всіх технік безпеки стосовно створення камінів закритого типу. За короткий період існування, компанія Flamen зайняла достойне місце на Європейському ринку. Продукція компанії успішно продається в 18 країнах Західної Європи таких як Німеччина, Австрія, Італія. Стосовно ринків Австрії та Німеччини можна відмітити їхню вимогливість щодо всієї продукції, що потрапляє на їх ринок, а також тиск та рівень конкурентності які повинен пройти продукт, щоб вибратися на топові місця продаж в даних ринка обігрівальної техніки. Щодо рідного чеського ринку компанія Фламен не тільки міцно закріпилася на ньому, але і поступово займає лідируючі позиції у світі. На даний момент продукцію компанії Flamen розповсюджують близько 200 офіційних дилерів.

Давайте спробуємо розгадати в чому секрет успіху молодої компанії. Перш за все кредом компанії Фламен є Надійність, Якість та Доступність. А оскільки камінна топка закритого типу це не тільки джерело затишку та тепла для Вашого дому, але і потенційна загроза, впевнитися в її надійності повинен кожен. А допоможе нам у цьому не простому завданні сертифікат якості. Усі вироби Flamen сертифіковані за високими європейськими нормами, а також відповідають вимогам Закону про охорону повітря № 201/2012.Гарантія та умови співпраці

07/04/2016
за Admin Admin

Якість гарантуєм

Компанія Flamen одна з не багатьох Європейських компаній і єдина в Чехії

яка надає повну гарантію на камінні топки - 10 років на корпус, та 4 роки на шамот.

Працівники компанії мають багаторічний досвід та глибокі знання в сфері виробництва та проектування камінних топок.

Для виробництва використовуються лише якісні та надійні матеріали.

Тому камін від Flamen буде служити Вам без проблем на протязі багатьох років.

Матеріали які використовуються для виробництва топок

06/30/2016
за Admin Admin

Виробляючи всі свої товари компанія Фламен акцентує свою увагу на якісному виконанні і використанні високоякісних матеріалів для створення продукції. Не зважаючи на те, що компанія відносно молода, в її штаті працівників працюють люди, які віддали цій сфері діяльності більше 20 років свого життя. Тому з впевненістю можна сказати використовуючи багаторічний досвід та сучасне програмне забезпечення, яке дозволяє тестувати поведінку каміну при різних теплових та механічних навантаженнях, працівникам компанії Фламен вдалося розробити унікальну каркасну конструкцію камінної топки, в основі якої є прямокутний профіль товщиною 8 мм. В загальному вся продукція Фламен характеризується високою якістю, довгим терміном гарантії, дизайном, легкістю у використанні та обслуговуванні.

Технічні рішення

06/30/2016
за Admin Admin

Усі деталі виготовлені методом лазерної різки, при цьому формування деталей проводиться на високоякісному обладнані CNC (комп'ютеризована система управління, керуюча приводами технологічного обладнання, включаючи верстатне оснащення.), а зварювання за допомогою методу Mag (дугове зварювання плавким металевим електродом (дротом) в середовищі інертного / активного газу з автоматичною подачею присадного дроту). Завдяки такій технології в кінцевому виробі, який ми отримуємо відсутні поверхневі напруження.
Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення