Матеріали які використовуються для виробництва топок

06/30/2016
за Admin Admin

Виробляючи всі свої товари компанія Фламен акцентує свою увагу на якісному виконанні і використанні високоякісних матеріалів для створення продукції. Не зважаючи на те, що компанія відносно молода, в її штаті працівників працюють люди, які віддали цій сфері діяльності більше 20 років свого життя. Тому з впевненістю можна сказати використовуючи багаторічний досвід та сучасне програмне забезпечення, яке дозволяє тестувати поведінку каміну при різних теплових та механічних навантаженнях, працівникам компанії Фламен вдалося розробити унікальну каркасну конструкцію камінної топки, в основі якої є прямокутний профіль товщиною 8 мм. В загальному вся продукція Фламен характеризується високою якістю, довгим терміном гарантії, дизайном, легкістю у використанні та обслуговуванні.

Сталь

06/30/2016
за Admin Admin

Каркас топки обшитий стальними пластинами товщиною 4 мм марки S235JR. Її щільність (вага) 7,86 г/см3. Марка стали S235JR - конструкційна сталь (S) з мінімальною межею плинності 355 МПа (1 МПа = Н / мм2) при температурі навколишнього середовища і роботою руйнування при ударі 27 Дж, виміряною при температурі + 20 ° . З неї випускають деталі і частини вантажних вагонів, опор ЛЕП, екскаваторів і лісозаготівельної техніки, морських споруд, автомобільних мостів, будівельних конструкцій, нафтових і газових платформ.

LACfire

06/30/2016
за Admin Admin

Середина топки викладена з універсального алюміносилікату LACfire. Цей матеріал виконує теплоакумуляційну функцію, тобто під час процесу горіння нагромаджує тепло, а після загасання каміну ще довго віддає його. Він зроблений з тугоплавкої сполучної речовини та стійкий до температури до 1500 С. А також піднімає температуру горіння в камері на 30%. В основному він підходить для з'єднання вогнетривких , компактних і ізоляційних матеріалів , герметизації швів і т.д.

topeniste-omega.jpg?1471688104566

vanicka-cerna.png?1471688120058

vanicka-seda.png?1471688142077

Скло

06/30/2016
за Admin Admin

Скло топки жароміцне та завдяки дуже низькому коефіцієнті теплового розширення витримує температуру до 760 ° C. Склокераміка не пропускає з камери спалювання до 35% тепла тим самим підвищує температуру згорання і дає можливість насолоджуватись видом вогню з близької відстані в комфортних умовах. Особливістю продукції Фламен є використання суцільного скла в кутових топках . А завдяки системі FLAMclean скло завжди чисте під час експлуатації.

Ручка

06/30/2016
за Admin Admin

Ручка суцільна, виготовлена з нержавіючої сталі та відбиває промені прямого електромагнітного випромінювання. Вона залишається холодною, завдяки малій площі передачі тепла.

Ущільнювач

06/30/2016
за Admin Admin

В топці використані сучасні графітні ущільнювачі, для прикладу такі ущільнювачі використовують в топках преміум класу вартістю більше 5 тис євро . З їх допомогою забезпечується герметичність камери згорання.

Гільйотина

06/30/2016
за Admin Admin

Дверці відкриваються за системою гільйотини, тобто відкривання дверей вгору. Наявна амортизація в нижньому та верхньому положенні через гумові відбійники. Для безшумної роботи противаги обгорнуті м'яким вогнетривким матеріалом. Така система полегшує завантаження дров та дає можливість насолоджуватись відкритим полум'ям.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення