Камінна топка Flamen Alfa F S DG

2 787
ALFAFSDG500/330
+

Бесплатная доставка до двери в любой город Украины Получите качественную консультацию профессионала тел: 096-716-63-25Сертификаты качества CSN EN 13229, 15a-BVG (Austria), DINplus (Germany), BlmSchV Stufe II (Germany) более 200 дилеров в западной Европе

Опис

Технічні характеристики камінної топки Flamen Alfa F S DG

Flamen - це чеський виробник повітряних, теплоаккумулюючих і водяних камінних топок і дизайнерських камінів для саду. Ця компанія на ринку порівняно недовго, але завдяки своїм інноваціям і якості продукції зуміла отримати популярність в 18 країнах Європи, а саме Німеччини, Австрії, Італії та ін. Вся продукція відповідає тим характеристикам, які відображають торгову марку FLAMEN, а саме якість, дизайн і комфорт у використанні. Висока якість FLAMEN досягнуто завдяки багаторічному досвіду співробітників, більше 20 років, в області розробки, виробництва і дистрибуції камінів і камінного устаткування.
Одним з виробів цієї компанії є камінна топка Flamen Alfa F S DG. Flamen Alfa FS DG - це повітряна камінна топка середньої потужності, з фронтальним подвійним суцільним склом, ширина якого 50 см з дизайнерської задумкою скла без рамки, замість цього краю скла пофарбовані чорною фарбою шовкодруком, що в свою чергу візуально збільшує вид скла і розсувними дверцятами, так звана - гільйотина.
Прямокутний профіль, в основі конструкції камінної топки Flamen Alfa F S DG має товщину 7 мм і створює надійний каркас, обшитий сталевими пластинами завтовшки 4 мм марки S235JR. Ця марка сталі добре підходить для зварювальних робіт. Її використовують у багатьох сферах, а саме при будівництві мостів, виготовлення важкої техніки, будівництві нафтових і газових платформ. Всі деталі топки виготовлені методом лазерного різання. Такий метод робить топку стійкою до корозійних процесів. Крім цього формування деталей проводиться на високоякісному обладнанню СNC, а зварювання за допомогою методу MAG. Завдяки цьому кінцевий продукт дозволяє бути впевненим в практичній відсутності поверхневих напружень. Компанія FLAMEN настільки впевнена в якості своєї продукції, що надає 10-річну гарантію на основу камінної топки, а це найдовша гарантія по всій Європі.
Середина камінної топки Flamen Alfa F S DG викладена з пластин універсального алюміносилікату LACfire з гарантією від виробника в 4 роки. Це матеріал з тугоплавкого сполучної речовини і виконує теплоакумуляційну функцію. У процесі горіння він накопичує тепло, а після ще довго віддає його. Також він на 30% піднімає температуру горіння в камері згоряння. Є також ребра жорсткості, які поліпшують стабільність і збільшують теплопередачу.
Flamen Alfa F S DG - це топка закритого типу, тому в ній є система подачі повітря в камін, яка забезпечує процес згорання дров (первинне коло циркуляції повітря), а також система розподілу теплого повітря, завдяки якій нагрівається повітря в приміщенні (вторинне коло циркуляції повітря). Також передбачений спеціальний повітрозабірник, який забезпечує надходження повітря з вулиці. Вторинне коло циркуляції повітря, дозволяє підвищити якість процесу горіння. Під час вторинного горіння повністю згорають всі продукти горіння, які виділяються при високій температурі.Завдяки запатентованій унікальній системі FLAMclean, всі камінні топки Flamen, при горінні мають ідеально чисте скло. Так і в камінній топці Flamen Alfa F S DG, підігріте повітря, при вторинному колі циркуляції, потрапляє в верхню частину дверці і створює повітряну штору, яка забезпечує чистоту скла під час процесу горіння. У даній моделі подвійне суцільне фронтальне скло витримує температуру до 760 С. І є безрамним, тобто в ній немає класичної рамки, як в моделі Flamen Alfa F. Краї скла топки Flamen Alfa F S DG пофарбовані шовкодруком чорною фарбою, яка в свою чергу візуально збільшує розмір топки. Дверці камінної топки Flamen Alfa F S DG відкриваються вертикально - висувна (гільйотина) на тихому ходу і, звичайно, можуть відкриватися в сторону для легкого очищення і обслуговування топки. Така система відкриття дверей полегшує завантаження дров ідает можливість повноцінно насолоджуватися відкритим полум'ям. Ручка суцільна, і виготовлена із нержавіючої сталі і відображає промені прямого електромагнітного випромінювання. Вона завжди залишається холодної, завдяки малій площі передачі тепла. Камінна топка Flamen Alfa F S DG також досить легка в монтажі, адже завдяки рухливим ніжкам (в ніжках є болти, які мають довжину 8 см) можна відрегулювати висоту і полегшити її вирівнювання.

Продукція FLAMEN відповідає високим стандартам і пройшла всі незалежні тестування. Дієвість і ефективність камінної топки підтверджують сертифікати відповідності: основний європейський стандарт EN 13229 / A2 і жорсткі постанови емісійних норм австрійські (15a-BVG) і німецькі (BImSchVStufeII). А також відповідність усім вимогам Закону про охорону повітря № 201/2012.Характеристики

Brand:
Flamen

Технические характеристики

Мощность КвТ:
6.00 kW
Вес:
140 kg
Коэффициент полезного действия КПД:
81 %
Диапазон мощности:
~ 4 - 8 kW
Обогреваемый объем:
~ 66 - 210 m3
Топливо:
Дрова, древесные топливные брикеты
Рекомендуемый размер дров:
250 mm
Расход топлива в час:
2,0 kg/h
Максимальная влажность дров:
20%
Эмиссия CO2 (при 13% O2):
0,0009
Эмиссия пыли (г/м куб):
0,030-0,040 г/м куб
Температура дымовых газов:
248 °C
Конфигурация топки:
Прямая
Стекло:
Жаропрочная керамика SCHOTT ROBAX (Germany)
Двойное стекло:
Двойное стекло
Герметичность топки:
Уплотнитель - прочный метализированный термо шнур, роликовая дотяжка двери
Минимальная тяга дымохода:
12 Pa

Размеры

Ширина стекла:
500 mm
Высота стекла:
330 mm
Диаметр дымохода:
160 mm
Диаметр дымохода внешний/внутренней:
157/149 mm

Конструкционные особенности

Тип теплообменника:
Воздушный
Способ открытия двери:
Гильотина открываемая вверх
Толщина корпуса:
4 мм
Толщина ккаркаса:
8 мм
Марка стали:
S235JR
Чистое стекло:
Четырехсторонний обдув стекла свежим воздухом
Дефлектор:
Система с трьох дефлекторов, три стальных с возможностю регулировки силы тяги дымохода
Регулировка первичного и вторичного воздуха:
Ручная регулировка
Подача первичного воздуха:
Забор воздуха с улици
Ручка:
Цельнолитая из нержавеющей стали
Холодная ручка:
Два мостика холода
Профиль дверцы:
Стальной профиль 3мм
Способ передачи и распространения тепла:
Естественная вертикальная конвекция воздуха и прямое тепловое електромагнитное излучение
Шиберная заслонка:
Нет
Камера сжигания:
Выложена из термоустойчивого, аккумулирующего, шамотного материала LACfire
Зольник:
Нет
Дно топки:
Сталь выложенная шамотным материалом LACfire
Монтажные ножки:
Диапазон регулировки 8 см
Декоративная рамка:
Стальная 3х45, покрашена в чёрный цвет

Технологический процесс

Вырезание деталей:
(холодная) резка лазером без потери антикоррозионных свойств
Изгибание деталей:
Производится на современных эффективных станках с ЧПУ(CNC)
Сваривание деталей:
Производится методом MAG (автоматическая дуговая сварка металлической проволокой) в среде защитного газа)

Правовая информация

Гарантия на корпус:
10 лет
Гарантия на шамотную футеровку LACfire:
4 года
Сервисное обслуживание:
10 лет, оригинальные запчасти с завода для каминной топки Flamen ALFA F S DG
Сответствие нормам:
Декларация соответствия CE согласно директиве по стандартам качества и безопасности 89/106/CEE соответствие Европейским нормам CSN EN 13229, 15a-BVG (Austria), DINplus (Germany), BlmSchV Stufe II (Germany)

Facebook Comments

Радимо переглянути