Камінна топка Flamen Alfa F S

2 542
ALFAFS500/330
+

Безкоштовна доставка в будь яке місто України Отримати якісну консультацію в професіонала тел: 096-716-63-25Сертифікати якості CSN EN 13229, 15a-BVG (Austria), DINplus (Germany), BlmSchV Stufe II (Germany) більше 200 диллерів в західній Європі

Опис

Технічні характеристики камінної топки Flamen Alfa F S

FLAMEN – це чеський виробник повітряних, теплоакумулюючих та водяних камінних топок і дизайнерських камінів для саду. Ця компанія на ринку порівняно недовго, але завдяки своїм інноваціям та якості продукції зуміла здобути популярність в 18 країнах Європи, а саме Німеччині, Австрії, Італії та ін. Уся продукція відповідає тим характеристикам, які відображають торгову марку FLAMEN,а саме Якість, Дизайн і Комфорт у використанні. Висока якість FLAMEN досягнута завдяки багаторічному досвіду співробітників,більш ніж 20 років, в області розробки,виробництва і дистрибуції камінів і камінного устаткування.

Одним із виробів цієї компанії є камінна топка Flamen Alfa F S. Flamen Alfa F S – це повітряна камінна топка середньої потужності , з фронтальним, відносно до своїх габаритів великим суцільним склом, ширина якого 50 см. Цю модель дизайнери компанії FLAMEN зробили безрамною, тобто в неї немає класичної рамки, як у моделі Flamen Alfa F, краї її скла помальовані шовкодруком чорною фарбою, що в свою чергу візуально збільшує розмір топки. Також Alfa F S має систему розсувних дверцят, так звана – гільйотина.

Прямокутний профіль, який є в основі конструкції камінної топки Flamen Alfa F S має товщину 7 мм та створює надійний каркас, що обшитий стальними пластинами товщиною 4 мм марки S235JR. Ця марка сталі добре підходить для зварювальних робіт. ЇЇ використовують у багатьох сферах, а саме при будівництві мостів, виготовлення важкої техніки,будівництві нафтових і газових платформ. Усі деталі топки виготовлені методом лазерної різки. Такий метод робить топку стійкою до корозійних процесів. Окрім цього формування деталей проводиться на високоякісному обладнанню СNC,а зварювання за допомогою методу MAG. Завдяки цьому кінцевий продукт дозволяє бути впевненим в практичній відсутності поверхневих напружень.

Середина камінної топки Flamen Alfa F S викладена з пластин універсального алюміносилікату LACfire. Це матеріал тугоплавкої сполучної речовини і виконує теплоакумуляційну функцію. В процесі горіння він нагромаджує тепло, а після ще довго віддає його. Також він на 30% піднімає температуру горіння в камері згорання. Наявні також ребра жорсткості, які покращують стабільність та збільшують теплопередачу.

Alfa F S - це топка закритого типу, тому в ній наявна система подачі повітря в камін, що забезпечує процес згорання дров (первинне коло циркуляції повітря), а також система розподілу теплого повітря, завдяки якій нагрівається повітря в приміщені (вторинне коло циркуляції повітря). Також передбачений спеціальний повітрозабірник, який забезпечує надходження повітря з вулиці. Вторинне коло циркуляції повітря, дало змогу підвищити якість процесу горіння. Під час вторинного горіння повністю згорають усі продукти горіння, які виділяються при високій температурі. Завдяки запатентованій унікальній системі FLAMclean, всі камінні топки Flamen, під час горіння мають ідеально чисте скло. Так і в камінній топці Flamen Alfa F S, підігріте повітря, при вторинному колі циркуляції, попадає в верхню частину дверей і створює повітряну штору, яка забезпечує чистоту скла під час процесу горіння. В даній моделі суцільне фронтальне скло витримує температуру до 760 С. І не є обрамлене класичною рамкою, а по краях помальоване шовкодруком чорною фарбою, що в свою чергу візуально збільшу єрозмір топки.

Дверцята камінної топки Flamen Alfa F S відкриваються вертикально (гільйотина) на тихому ходу і, звичайно, можуть відкриватися в сторону для легкого очищення і обслуговування топки каміна. Така система відкриття дверей полегшує завантаження дров та дає можливість повноцінно насолоджуватись відкритим полум'ям. Ручка суцільна, виготовлена з нержавіючої сталі та відбиває промені прямого електромагнітного випромінювання. Вона завжди залишається холодною, завдяки малій площі передачі тепла.

Камінна топка Flamen Alfa F S також досить легка в монтажі, адже завдяки рухомим ніжкам (в ніжках є болти, які мають довжину 8 см) можна відрегулювати висоту та полегшити її вирівнювання в потрібних для того місцях.

Вся продукція FLAMEN відповідає високим стандартам та пройшла усі незалежні тестування. Дієвість і ефективність камінних топок підтверджують сертифікати відповідності: основний європейський стандарт EN 13229 / A2 і жорсткі постанови емісійних норм австрійські (15a-BVG)і німецькі (BImSchVStufe II). А також має відповідність усім вимогам Закону про охорону повітря № 201/2012.

Характеристики

Brand:
Flamen
Країна виробник:
Чехия

Технические характеристики

Мощность КвТ:
6.00 kW
Вес:
140 kg
Коэффициент полезного действия КПД:
81 %
Диапазон мощности:
~ 4 - 8 kW
Обогреваемый объем:
~ 66 - 210 m3
Топливо:
Дрова, древесные топливные брикеты
Рекомендуемый размер дров:
250 mm
Расход топлива в час:
2,0 kg/h
Максимальная влажность дров:
20%
Эмиссия CO2 (при 13% O2):
0,0009
Эмиссия пыли (г/м куб):
0,030-0,040 г/м куб
Температура дымовых газов:
248 °C
Конфигурация топки:
Прямая
Стекло:
Жаропрочная керамика SCHOTT ROBAX (Germany)
Двойное стекло:
Одинарное стекло
Герметичность топки:
Уплотнитель - прочный метализированный термо шнур, роликовая дотяжка двери
Минимальная тяга дымохода:
12 Pa

Размеры

Ширина стекла:
500 mm
Высота стекла:
330 mm
Диаметр дымохода:
160 mm
Диаметр дымохода внешний/внутренней:
157/149 mm

Конструкционные особенности

Тип теплообменника:
Воздушный
Способ открытия двери:
Гильотина открываемая вверх
Толщина корпуса:
4 мм
Толщина ккаркаса:
8 мм
Марка стали:
S235JR
Чистое стекло:
Четырехсторонний обдув стекла свежим воздухом
Дефлектор:
Система с трьох дефлекторов, три стальных с возможностю регулировки силы тяги дымохода
Регулировка первичного и вторичного воздуха:
Ручная регулировка
Подача первичного воздуха:
Забор воздуха с улици
Ручка:
Цельнолитая из нержавеющей стали
Холодная ручка:
Два мостика холода
Профиль дверцы:
Стальной профиль 3мм
Способ передачи и распространения тепла:
Естественная вертикальная конвекция воздуха и прямое тепловое електромагнитное излучение
Шиберная заслонка:
Нет
Камера сжигания:
Выложена из термоустойчивого, аккумулирующего, шамотного материала LACfire
Зольник:
Нет
Дно топки:
Сталь выложенная шамотным материалом LACfire
Монтажные ножки:
Диапазон регулировки 8 см
Декоративная рамка:
Стальная 3х45, покрашена в чёрный цвет

Технологический процесс

Вырезание деталей:
(холодная) резка лазером без потери антикоррозионных свойств
Изгибание деталей:
Производится на современных эффективных станках с ЧПУ(CNC)
Сваривание деталей:
Производится методом MAG (автоматическая дуговая сварка металлической проволокой) в среде защитного газа)

Правовая информация

Гарантия на корпус:
10 лет
Гарантия на шамотную футеровку LACfire:
4 года
Сервисное обслуживание:
10 лет, оригинальные запчасти с завода для каминной топки Flamen ALFA F S
Сответствие нормам:
Декларация соответствия CE согласно директиве по стандартам качества и безопасности 89/106/CEE соответствие Европейским нормам CSN EN 13229, 15a-BVG (Austria), DINplus (Germany), BlmSchV Stufe II (Germany)

Facebook Comments

Радимо переглянути