Камінна топка Flamen Beta R

2 715
BETAR500/330/300
+

Безкоштовна доставка в будь яке місто України Отримати якісну консультацію в професіонала тел: 096-716-63-25Сертифікати якості CSN EN 13229, 15a-BVG (Austria), DINplus (Germany), BlmSchV Stufe II (Germany) більше 200 диллерів в західній Європі

Опис

Технічні характеристики камінної топки Flamen Beta R

Компанія Flamen має відносно коротку історію на ринку опалювальної техніки, проте завдяки своїй унікальній технології та якості продукції зуміла за короткий час здобути популярність в 18 країнах Європи, а саме Німеччині, Австрії, Італії та ін. Вона нараховує близько 200 дилерів і цей показник щорічно росте, адже її основне кредо – це Надійність, Якість та Доступність. Для створення камінних топок компанія Flamen використовує багаторічний досвід (більшість працівників мають більше як 20 років стажу роботи в даній сфері) та найновіше програмне забезпечення, яке тестує поведінку каміну при різних теплових та механічних навантаженнях. Це дало змогу розробити унікальну каркасну конструкцію камінної топки.

Основою конструкції камінної топки Flamen Beta R є прямокутний профіль товщиною 7 мм, який обшитий стальними пластинами товщиною 4мм марки S235JR. Ця марка сталі підходить для зварювальних робіт, з неї випускають деталі і частини вантажних вагонів, екскаваторів і лісозаготівельної техніки, морських споруд, автомобільних мостів, будівельних конструкцій, нафтових і газових платформ. Усі деталі виготовлені методом лазерної різки, при цьому формування деталей проводиться на високоякісному обладнані CNC (комп'ютеризована система управління, керуюча приводами технологічного обладнання, включаючи верстатне оснащення.), а зварювання за допомогою методу Mag (дугове зварювання плавким металевим електродом (дротом) в середовищі інертного / активного газу з автоматичною подачею присадного дроту). Завдяки цьому кінцевий продукт дозволяє бути впевненим в практичній відсутності поверхневих напружень. Компанія FLAMEN настільки впевнена в якості своєї продукції, що надає 10-річну гарантію на основу камінної топки, а це найдовша гарантія по всій Європі.

З середини камера топки Flamen Beta R викладена пластинами з універсального алюміносилікату LACfire з гарантією від виробника в 4 роки. Це матеріал, який виготовлений на основі тугоплавкої сполучної речовини та використовується для кахельних печей , камінів , котлів та печей. Він витримує температуру до 1500 ° C. Його основна функція це теплоакумуляція, тобто в процесі горіння нагромаджується тепло, а після ще довго віддає його. А також на 30% піднімає температуру горіння в камері згорання. Для покращення стабільності та збільшення теплопередачі всередині наявні ребра жорсткості. А ще є дефлектори, які збільшують природну тягу у вентиляційному каналі і підвищують ефективність системи вентиляції. Завдяки двом дефлекторам, конвективним трубам в теплообміннику , допалювання газів, шамоту, що піднімає температуру горіння топка може похвалитися високим рівнем ККД, а саме 82%.

Камінна топка Flamen Beta R є закритою, тому в неї наявні два кола циркуляції повітря: первинне і вторинне. Первинне коло циркуляції (система подачі повітря в камінну топку) забезпечує процес згорання дров. Вторинне коло (система розподілу теплого повітря) забезпечує нагрівання повітря в приміщенні. А також передбачений спеціальний повітрозбірник, через який повітря поступає з вулиці. В топці використано такий вид теплопередачі, як конвекція. Через нижній отвір надходить холодне повітря , нагрівається від стін і під дією тяги спрямовується в верхній отвір. Теплий потік надходить в приміщення і нагріває повітря в ньому.

Камінна топка Flamen Beta R виготовлена з використанням інноваційної системи подачі вторинного повітря в камеру згорання FLAMclean. Під час процесу горіння повністю згоряють усі продукти горіння, які виділяються при високій температурі. Цей процес створює повітряну штору , завдяки якій скло дверцят залишаються чистим під час горіння. Дана модель оснащена суцільним правим кутовим склом, шириною в 50 см з класичною рамкою. Дверцята для цілей чистки каміна відкриваються в сторону. Ручка з суцільної нержавіючої сталі, яка відбиває промені прямого електромагнітного випромінювання, завдяки малій площі передачі тепла завжди залишається холодною.

Вся продукція компанії Flamen має необхідні сертифікати та пройшла незалежне тестування, а саме EN 13229 (Чехія), DINplus (Німеччина), BlmSchV Stufe II (Німеччина), 15a-BVG (Австрія) та відповідають вимогам Закону про охорону повітря № 201/2012.


Характеристики

Brand:
Flamen

Технические характеристики

Мощность КвТ:
6.00 kW
Вес:
120 kg
Коэффициент полезного действия КПД:
82 %
Диапазон мощности:
~ 4 - 8 kW
Обогреваемый объем:
~ 66 - 210 m3
Топливо:
Дрова, древесные топливные брикеты
Рекомендуемый размер дров:
250 mm
Расход топлива в час:
2,0 kg/h
Максимальная влажность дров:
20%
Эмиссия CO2 (при 13% O2):
0,0009
Эмиссия пыли (г/м куб):
0,030-0,040 г/м куб
Температура дымовых газов:
248 °C
Конфигурация топки:
Угловая правосторонняя
Стекло:
Жаропрочная керамика SCHOTT ROBAX (Germany)
Двойное стекло:
Одинарное стекло
Герметичность топки:
Уплотнитель - прочный метализированный термо шнур, роликовая дотяжка двери
Минимальная тяга дымохода:
12 Pa

Размеры

Ширина стекла:
500 mm
Высота стекла:
330 mm
Ширина углового стекла:
300 mm
Диаметр дымохода:
160 mm
Диаметр дымохода внешний/внутренней:
157/149 mm

Конструкционные особенности

Тип теплообменника:
Воздушный
Способ открытия двери:
Боковое открытие, откидная
Толщина корпуса:
4 мм
Толщина ккаркаса:
8 мм
Марка стали:
S235JR
Чистое стекло:
Четырехсторонний обдув стекла свежим воздухом
Дефлектор:
Система с трьох дефлекторов, три стальных с возможностю регулировки силы тяги дымохода
Регулировка первичного и вторичного воздуха:
Ручная регулировка
Подача первичного воздуха:
Забор воздуха с улици
Ручка:
Цельнолитая из нержавеющей стали
Холодная ручка:
Два мостика холода
Профиль дверцы:
Стальной профиль 3мм
Способ передачи и распространения тепла:
Естественная вертикальная конвекция воздуха и прямое тепловое електромагнитное излучение
Шиберная заслонка:
Нет
Камера сжигания:
Выложена из термоустойчивого, аккумулирующего, шамотного материала LACfire
Зольник:
Нет
Дно топки:
Сталь выложенная шамотным материалом LACfire
Монтажные ножки:
Диапазон регулировки 8 см
Декоративная рамка:
Стальная 3х45, покрашена в чёрный цвет

Технологический процесс

Вырезание деталей:
(холодная) резка лазером без потери антикоррозионных свойств
Изгибание деталей:
Производится на современных эффективных станках с ЧПУ(CNC)
Сваривание деталей:
Производится методом MAG (автоматическая дуговая сварка металлической проволокой) в среде защитного газа)

Правовая информация

Гарантия на корпус:
10 лет
Гарантия на шамотную футеровку LACfire:
4 года
Сервисное обслуживание:
10 лет, оригинальные запчасти с завода для каминной топки Flamen BETA R
Сответствие нормам:
Декларация соответствия CE согласно директиве по стандартам качества и безопасности 89/106/CEE соответствие Европейским нормам CSN EN 13229, 15a-BVG (Austria), DINplus (Germany), BlmSchV Stufe II (Germany)

Facebook Comments

Радимо переглянути