Камінна топка Flamen Gama R S

2 499
GAMARS600/500/300
+

Безкоштовна доставка в будь яке місто України Отримати якісну консультацію в професіонала тел: 096-716-63-25Сертифікати якості CSN EN 13229, 15a-BVG (Austria), DINplus (Germany), BlmSchV Stufe II (Germany) більше 200 диллерів в західній Європі

Опис

Технічні характеристики камінної топки Flamen Gama R S

Flamen це чеський виробник камінних топок, який має досить не велику історію, але завдяки високій якості продукції та унікальній технології її виготовлення товари компанії успішно продаються в 18 країнах Західної Європи таких як Німеччина, Австрія, Італія та ін. Компанія нараховує близько 200 дилерів і це число росте з кожним роком. Основне кредо компанії це надійність, якість та доступність. Штат працівників складається з висококваліфікованих працівників, які мають більше як 20 років стажу роботи в даній сфері.

GAMA R S це інноваційна топка, яка виготовлена за сучасним програмним забезпеченням, яке позволяє тестувати поведінку каміну при різних теплових та механічних навантаженнях. Завдяки йому компанії вдалося розробити унікальну каркасну конструкцію камінної топки. В її основі є прямокутний профіль товщиною 7 мм, який створює надійний каркас та обшитий стальними пластинами товщиною 4мм марки S235JR. Цю конструкційну марку використовують при виготовленні підйомної техніки, бульдозерів і ж / д вагонів, трубопроводів, механізмів в енергетичній та машинобудівній галузі, вентиляторів, насосів, підйомних пристроїв. Усі деталі топки GAMA R S виготовлені методом лазерної різки, що забезпечує ідеальну геометрію. Завдяки цьому топка важить значно більше ніж її аналоги інших компаній. Але це збільшує теплоємкість. Також формування деталей проводиться на інноваційному обладнанні CNC, а їх зварювання за допомогою методу Мag. Саме це дало змогу впевнитись, що в кінцевому результаті вийде ідеальний виріб з практичною відсутністю поверхневих напружень.

Середина топки GAMA R S складається з викладених пластин з універсального алюміносилікату LACfire. Це матеріал на основі тугоплавкої сполучної речовини часто використовується в виготовленні камінів , котлів та печей. Він стійкий до температури до 1500 ° C. Під час горіння нагромаджує тепло а після загасання ще довго віддає його, тобто він виконує тепло акумуляційну функцію. А ще піднімає температуру горіння в камері на 30%. В верхній частині топки GAMA R S є вмонтовані дефлектори, які збільшують природну тягу у вентиляційному каналі і підвищують ефективність системи вентиляції. А також для покращення стабільності та збільшення теплопередачі наявні ребра жорсткості.

В топці GAMA R S наявні два кола циркуляції повітря: первинне і вторинне. Під час вторинного забезпечується процес горіння дров, а при вторинному - розподіл теплого повітря. Також є спеціальний повітрозабірник, по якому повітря надходить з вулиці. Завдяки ребристому обрамленні каміна відбувається конвекція, тобто повітря, яке надходить з нижнього отвора нагрівається від стін та під дією тяги спрямовується в верхній отвір в приміщення, нагріваючи його. Для підвищення якості процесу горіння використовується FLAMclean система подачі вторинного повітря в камеру згорання. Під час цього процесу повністю згоряють усі продукти горіння які виділяються при високій температур. Завдяки цьому створюється повітряна штора, яка не дає змогу склі забруднитись.

Дверцята, для чистки каміна та завантаження дров, відкриваються на бік. Вони виготовленні з безрамного правого кутового скла, яке по краях помальоване чорною фарбою, що візуально збільшує розмір топки. Скло вогнетривке та витримує температуру до 760°C. Ручка виготовлення з суцільної нержавіючої сталі та має здатність відбивати промені прямого електромагнітного випромінювання і тому навіть при горінні топки завжди залишається холодною.

Для більшої зручності монтування на ніжках топки GAMA R S є болти довжиною 8 см, які дають змогу регулювати висоту та полегшують її вирівнювання.

Продукція Flamen пройшла усі незалежні тестування та отримала такі сертифікати якості, як EN 13229 (Чехія), DINplus (Німеччина), BlmSchV Stufe II (Німеччина), 15a-BVG (Австрія), а також відповідає вимогам Закону про охорону повітря № 201/2012.

Характеристики

Brand:
Flamen

Технические характеристики

Мощность КвТ:
5.00 kW
Вес:
144 kg
Коэффициент полезного действия КПД:
83 %
Диапазон мощности:
~ 2-5 kW
Обогреваемый объем:
~ 55-210 m3
Топливо:
Дрова, древесные топливные брикеты
Рекомендуемый размер дров:
250 mm
Расход топлива в час:
1,4 kg/h
Максимальная влажность дров:
20%
Эмиссия CO2 (при 13% O2):
0,0018
Эмиссия пыли (г/м куб):
0,030-0,040 г/м куб
Температура дымовых газов:
222 °C
Конфигурация топки:
Угловая правосторонняя
Стекло:
Жаропрочная керамика SCHOTT ROBAX (Germany)
Двойное стекло:
Одинарное стекло
Герметичность топки:
Уплотнитель - прочный метализированный термо шнур, роликовая дотяжка двери
Минимальная тяга дымохода:
12 Pa

Размеры

Ширина стекла:
600 mm
Высота стекла:
500 mm
Ширина углового стекла:
300 mm
Диаметр дымохода:
150 mm
Диаметр дымохода внешний/внутренней:
147/139 mm

Конструкционные особенности

Тип теплообменника:
Воздушный
Способ открытия двери:
Боковое открытие, откидная
Толщина корпуса:
4 мм
Толщина ккаркаса:
8 мм
Марка стали:
S235JR
Чистое стекло:
Четырехсторонний обдув стекла свежим воздухом
Дефлектор:
Система с трьох дефлекторов, один - шамотный LACfire, два стальных с возможностю регулировки силы тяги дымохода
Регулировка первичного и вторичного воздуха:
Ручная регулировка
Подача первичного воздуха:
Забор воздуха с улици
Ручка:
Цельнолитая из нержавеющей стали
Холодная ручка:
Два мостика холода
Профиль дверцы:
Стальной профиль 3мм
Способ передачи и распространения тепла:
Естественная вертикальная конвекция воздуха и прямое тепловое електромагнитное излучение
Шиберная заслонка:
Нет
Камера сжигания:
Выложена из термоустойчивого, аккумулирующего, шамотного материала LACfire
Зольник:
Вынимаемый зольник
Дно топки:
Сталь выложенная шамотным материалом LACfire
Монтажные ножки:
Диапазон регулировки 8 см
Декоративная рамка:
Стальная 3х45, покрашена в чёрный цвет

Технологический процесс

Вырезание деталей:
(холодная) резка лазером без потери антикоррозионных свойств
Изгибание деталей:
Производится на современных эффективных станках с ЧПУ(CNC)
Сваривание деталей:
Производится методом MAG (автоматическая дуговая сварка металлической проволокой) в среде защитного газа)

Правовая информация

Гарантия на корпус:
10 лет
Гарантия на шамотную футеровку LACfire:
4 года
Сервисное обслуживание:
10 лет, оригинальные запчасти с завода для каминной топки Flamen GAMA R S
Сответствие нормам:
Декларация соответствия CE согласно директиве по стандартам качества и безопасности 89/106/CEE соответствие Европейским нормам CSN EN 13229, 15a-BVG (Austria), DINplus (Germany), BlmSchV Stufe II (Germany)

Facebook Comments

Радимо переглянути