Камінна топка Flamen Omega L S

4 684
OMEGALS900/450/450
+

Безкоштовна доставка в будь яке місто України Отримати якісну консультацію в професіонала тел: 096-716-63-25Сертифікати якості CSN EN 13229, 15a-BVG (Austria), DINplus (Germany), BlmSchV Stufe II (Germany) більше 200 диллерів в західній Європі

Опис

Технічні характеристики камінної топки Flamen Omega L S

Камінна топка Omega L S - це новітня розробка чеської компанії Flamen, яка стрімко входить у сферу обігрівальних технологій і завдяки своїй якісній продукції, має всі шанси стати лідером на ринку обігрівальної продукції.

Давайте спробуємо розгадати в чому секрет успіху молодої компанії. Перш за все кредом компанії Flamen є Надійність, Якість та Доступність. А оскільки камінна топка Omega L S є закритого типу, то це не тільки джерело затишку та тепла для Вашого дому, але і потенційна загроза, впевнитися в її надійності повинен кожен. А допоможе нам у цьому не простому завданні сертифікат якості. Усі вироби Flamen сертифіковані за високими європейськими нормами EN 13229 (Чехія), 15а-BVG (Австрія), DINplus (Німеччина), BlmSchV Stufe II (Німеччина), а також відповідають вимогам Закону про охорону повітря № 201/2012.

Знайомитися з камінною топкою Flamen Omega L S ми почнемо з її будови. Це друга із трьох представлених камінних топок в серії Omega. Не зважаючи на те, що компанія відносно молода, в її штаті працівників працюють люди, які віддали цій сфері діяльності більше 20 років свого життя. Тому з впевненістю можна сказати використовуючи багаторічний досвід та сучасне програмне забезпечення, яке дозволяє тестувати поведінку каміну при різних теплових та механічних навантаженнях, працівникам компанії Flamen вдалося розробити унікальну каркасну конструкцію камінної топки в основі якої є прямокутний профіль товщиною 8 мм. Каркас обшитий пластинами високоякісної листової сталі марки S235JR товщиною 4мм, цю марку сталі використовують для будування автомобільних мостів, нафтових установок і не тільки. Розкрій стальних деталей робиться за допомогою сучасного лазера, а їхнє вигинання на потужних CNC станках, і зварюються вони методом MAG, який дозволяє отримати високоякісні та естетичні шви. Висока точність обробки та зварювання деталей дозволяє бути впевненим в практичній відсутності поверхневих напружень. Компанія Flamen надає 10 років гарантії на корпус каміну , а це найдовша гарантія по всій Європі. Весь камін стійко стоїть на 4-х ніжках, які регулюються по висоті, максимальна висота підйому 8 см., що дуже зручно якщо потрібно виставити камін на нерівній поверхні. Над камерою згорання знаходиться місце для накопичення вихлопних газів. Це дуже важливо оскільки це дає можливість димоходу набути відповідної тяги. На що ще хочеться звернути увагу в зовнішньому вигляді каміну, то це на ребра жорсткості , так як їхня кількість і розмір сприяє збільшенню нагрівальної поверхні, яка в свою чергу обігріває приміщення. Також модель камінної топки Flamen Omega L S може бути оснащена двома теплообмінниками, що дозволяє обігрівати не одне приміщення, а два. Площа обігріву даної моделі коливається від 195 до 420 m3.

Заглянувши в глиб камінної топки Flamen Omega L S, ми бачимо , що внутрішньо камін оброблений акумулятивними жаростійкими блоками LACfire, які доступні в трьох відтінках: натуральному, чорному та сірому. LACfire - це матеріал зроблений на основі тугоплавкої сполучної речовини, яка використовується для кахельних печей , камінів та котлів ; він стійкий до температури, яка сягає 1500 ° C. Також він виконує теплоакумуляційну функцію. В процесі горіння нагромаджується тепло, а після загасання каміну ще довго віддає його. Ще однією з його особливостей є здатність піднімати температуру горіння в камері згорання на 30%. Компанія Flamen надає 4 роки гарантії на блоки LACfire.

Стосовно горіння в камері згорання, то його інтенсивність в моделі Flamen Omega L S може регулюватися важелем. В топці є зовнішня подача повітря в камеру, що і дозволяє розпочати процес горіння. По - друге , то це в камері згорання знаходиться решітка під якою є відсік в якому накопичується первинне повітря за допомогою якого можна повторно розпочати процес горіння, також там є зольник. І третє це підігріте вторинне повітря яке використовується для того, щоб скло топки залишалось чистим. Для цього спеціально в каміні розроблена система чистого скла FLAMclean, свіже повітря через канали в каркасі попадає в верхню частину дверей та створює повітряний штор, який і не дає забруднюватися склу.

Компанія Flamen представляє своєму клієнту нову дизайнерську задумку без рамного суцільного скла, тобто моделі камінних топок Flamen мають кутове суцільне скло, яке прикріпляється безпосередньо до дверцят не використовуючи металевих рамок. Ширина скла даної моделі становить 90 см, скло є лівим кутовим, безрамним та по краях помальоване чорною фарбою шовкодруку.

Раз ми заговорили про цю частину каміну, то модель Flamen Omega L S оснащена дверцятами, які мають вертикальний хід, так звана гільйотина. Принцип роботи гільйотини полягає в тому, що двері відкриваються в гору. Надійність конструкції гільйотини в простоті та якості матеріалів, а це грубий трос, товщина шків з підшипником та направляючі рейки по яких рухаються двері. В нижньому та верхньому положенні є гумові відбійники, а для безшумної роботи гільйотини противаги обгорнуті м’яким вогнетривким матеріалом. Система гільйотина полегшує завантаження дров, а також дає можливість насолоджуватися відкритим полум’ям. А для підтримання чистоти, в даній камінній топці було продумано, ще й горизонтальне в бік відкриття для зручнішого доступу до важко доступних зон.

На дверцятах розташована зручна ручка розроблена з суцільної нержавіючої сталі яка відбиває промені прямого електромагнітного випромінювання. Ручка також не нагрівається під час процесу горіння, так як площа передачі тепла є критично мала. Але для комфортного обслуговування каміну в комплекті поставляється рукавиця.

Характеристики

Brand:
Flamen

Технические характеристики

Мощность КвТ:
15.00 kW
Вес:
330 kg
Коэффициент полезного действия КПД:
82 %
Диапазон мощности:
~ 10 - 17 kW
Обогреваемый объем:
~ 195 - 420 m3
Топливо:
Дрова, древесные топливные брикеты
Рекомендуемый размер дров:
330 mm
Расход топлива в час:
4,5 kg/h
Максимальная влажность дров:
20%
Эмиссия CO2 (при 13% O2):
0,0009
Эмиссия пыли (г/м куб):
0,030-0,040 г/м куб
Температура дымовых газов:
290 °C
Конфигурация топки:
Угловая левосторонняя
Стекло:
Жаропрочная керамика SCHOTT ROBAX (Germany)
Двойное стекло:
Одинарное стекло
Герметичность топки:
Уплотнитель - прочный метализированный термо шнур, роликовая дотяжка двери
Минимальная тяга дымохода:
12 Pa

Размеры

Ширина стекла:
900 mm
Высота стекла:
450 mm
Ширина углового стекла:
460 mm
Диаметр дымохода:
200 mm
Диаметр дымохода внешний/внутренней:
197/189 mm

Конструкционные особенности

Тип теплообменника:
Воздушный
Способ открытия двери:
Гильотина открываемая вверх
Толщина корпуса:
4 мм
Толщина ккаркаса:
8 мм
Марка стали:
S235JR
Чистое стекло:
Четырехсторонний обдув стекла свежим воздухом
Дефлектор:
Система с трьох дефлекторов, один - шамотный LACfire, два стальных с возможностю регулировки силы тяги дымохода
Регулировка первичного и вторичного воздуха:
Ручная регулировка
Подача первичного воздуха:
Забор воздуха с улици
Ручка:
Цельнолитая из нержавеющей стали
Холодная ручка:
Два мостика холода
Профиль дверцы:
Стальной профиль 3мм
Способ передачи и распространения тепла:
Естественная вертикальная конвекция воздуха и прямое тепловое електромагнитное излучение
Шиберная заслонка:
Нет
Камера сжигания:
Выложена из термоустойчивого, аккумулирующего, шамотного материала LACfire
Зольник:
Вынимаемый зольник
Дно топки:
Сталь выложенная шамотным материалом LACfire
Монтажные ножки:
Диапазон регулировки 8 см
Декоративная рамка:
Стальная 3х45, покрашена в чёрный цвет

Технологический процесс

Вырезание деталей:
(холодная) резка лазером без потери антикоррозионных свойств
Изгибание деталей:
Производится на современных эффективных станках с ЧПУ(CNC)
Сваривание деталей:
Производится методом MAG (автоматическая дуговая сварка металлической проволокой) в среде защитного газа)

Правовая информация

Гарантия на корпус:
10 лет
Гарантия на шамотную футеровку LACfire:
4 года
Сервисное обслуживание:
10 лет, оригинальные запчасти с завода для каминной топки Flamen OMEGA L S
Сответствие нормам:
Декларация соответствия CE согласно директиве по стандартам качества и безопасности 89/106/CEE соответствие Европейским нормам CSN EN 13229, 15a-BVG (Austria), DINplus (Germany), BlmSchV Stufe II (Germany)

Facebook Comments

Радимо переглянути