Камінна топка Flamen Sigma F S

3 216
SIGMAFS700/450
+

Безкоштовна доставка в будь яке місто України Отримати якісну консультацію в професіонала тел: 096-716-63-25Сертифікати якості CSN EN 13229, 15a-BVG (Austria), DINplus (Germany), BlmSchV Stufe II (Germany) більше 200 диллерів в західній Європі

Опис

Технічні характеристики камінної топки Flamen Sigma F S

Компанія Flamen - це порівняно молода чеська компанія, яка працює на ринку обігрівальних технологій . Проте за час свого існування вона зуміла досягти визнання у 18 країн Європи, таких як Німеччина, Австрія та Італія, які мають високі стандарти якості та вимоги до виробництва продукції. Основне кредо компанії - це надійність, якість та доступність.

Над створенням інноваційних топок трудяться висококваліфіковані працівники, які мають більш як 20 років стажу роботи в даній сфері. Завдяки сучасному програмному забезпеченню, яке тестує поведінку топки при різних теплових та механічних навантаженнях вдалося розробити унікальну каркасну конструкцію. Основа конструкції камінної топки Flamen Sigma F S це прямокутний профіль товщиною 7 мм. Саме тому топка важить значно більше, ніж схожі топки інших компаній, що в свою чергу збільшує її теплоємкість. Вона створює надійний каркас та обшита стальними пластинами товщиною 4 мм марки S235JR. Цю сталь використовують при машинобудуванні та будівних конструкцій. Її щільність (вага) 7,86 г/см3. Усі деталі конструкції виготовленні методом лазерної різки, а ще їх формування проводиться на високоякісному обладнанню CNС та зварювання методом MAG. Завдяки чому кінцевий виріб має ідеальну геометрію без поверхневих напружень.

Середина камінної топки Flamen Sigma F S викладена з універсального алюміносилікату LACfire, яка може бути в натуральному, чорному і сірому кольорах. Це матеріал виконує теплоакумуляційну функцію, тобто під час процесу горіння нагромаджує тепло, а після загасання камінна топка ще довго віддає його. Він зроблений з тугоплавкої сполучної речовини та стійкий до температури до 1500 С. А також піднімає температуру горіння в камері на 30%. В топці наявні ребра жорсткості для збільшення теплопередачі та покращення стабільності.

Камінна топка Flamen Sigma F S з закритою камерою згорання, тому має первинне і вторинне коло циркуляції повітря. Завдяки первинному колі забезпечується процес згорання дров, а завдяки вторинному ми можемо нагріти повітря в кімнаті. Також передбачений спеціальний повітрозабірник, по якому повітря поступає з вулиці.

Перевага камінів FLAMEN є в унікальній, високо ефективній системі згоряння: ідеально розроблена система розподілу повітря в камері згоряння, і система дефлекторів, яка допомагає поліпшити горіння, що веде до високої ефективності камінної топки. Це дало змогу підвищити коефіцієнт корисної дії до 82%, чим можуть похвалитись лише лідери рику.

Модель Flamen Sigma F S представлена з фронтальним суцільним склом шириною 70 см. з безрамним обрамленням. Дверки камінної топки Flamen Sigma F S відкриваються за системою гільйотини, тобто відкривання дверей вгору. Наявна амортизація в нижньому та верхньому положенні через гумові відбійники. Для безшумної роботи противаги обгорнуті м'яким вогнетривким матеріалом. Така система полегшує завантаження дров та дає можливість насолоджуватись відкритим полум'ям. А завдяки системі FLAMclean скло завжди чисте під час експлуатації. Проте для вашої зручності дверці також відкривається набік. Ручка зроблена з суцільної нержавіючої сталі та завдяки тому, що площа передачі тепла є не велика, вона завжди залишається холодною .

В нижній частині камінної топки Flamen Sigma F S є невеличкий ящик (попільник), функцією якого є прибрати надлишок попелу з палива. Отже при згоранні твердого палива в камінні утворюється попіл, який при надлишку попадає в попільник.

Для полегшення монтажу топки її ніжки є рухомі, тобто мають болти (8 см), які дають змогу регулювати висоту.

Уся продукція Flamen пройшла незалежне тестування та отримала такі сертифікати якості, як EN 13229, 15а-BVG, DINplus, BlmSchVStufe II.А також відповідають усім вимогам Закону про охорону повітря № 201/2012.

Характеристики

Brand:
Flamen

Технические характеристики

Мощность КвТ:
9.50 kW
Вес:
236 kg
Коэффициент полезного действия КПД:
85 %
Диапазон мощности:
~ 7 - 13 kW
Обогреваемый объем:
~ 105 - 333 m3
Топливо:
Дрова, древесные топливные брикеты
Рекомендуемый размер дров:
330 mm
Расход топлива в час:
2,6 kg/h
Максимальная влажность дров:
20%
Эмиссия CO2 (при 13% O2):
0,0009
Эмиссия пыли (г/м куб):
0,030-0,040 г/м куб
Температура дымовых газов:
209 °C
Конфигурация топки:
Прямая
Стекло:
Жаропрочная керамика SCHOTT ROBAX (Germany)
Двойное стекло:
Одинарное стекло
Герметичность топки:
Уплотнитель - прочный метализированный термо шнур, роликовая дотяжка двери
Минимальная тяга дымохода:
12 Pa

Размеры

Ширина стекла:
700 mm
Высота стекла:
450 mm
Диаметр дымохода:
180 mm
Диаметр дымохода внешний/внутренней:
177/169 mm

Конструкционные особенности

Тип теплообменника:
Воздушный
Способ открытия двери:
Гильотина открываемая вверх
Толщина корпуса:
4 мм
Толщина ккаркаса:
8 мм
Марка стали:
S235JR
Чистое стекло:
Четырехсторонний обдув стекла свежим воздухом
Дефлектор:
Система с трьох дефлекторов, три стальных с возможностю регулировки силы тяги дымохода
Регулировка первичного и вторичного воздуха:
Ручная регулировка
Подача первичного воздуха:
Забор воздуха с улици
Ручка:
Цельнолитая из нержавеющей стали
Холодная ручка:
Два мостика холода
Профиль дверцы:
Стальной профиль 3мм
Способ передачи и распространения тепла:
Естественная вертикальная конвекция воздуха и прямое тепловое електромагнитное излучение
Шиберная заслонка:
Нет
Камера сжигания:
Выложена из термоустойчивого, аккумулирующего, шамотного материала LACfire
Зольник:
Вынимаемый зольник
Дно топки:
Сталь выложенная шамотным материалом LACfire
Монтажные ножки:
Диапазон регулировки 8 см
Декоративная рамка:
Стальная 3х45, покрашена в чёрный цвет

Технологический процесс

Вырезание деталей:
(холодная) резка лазером без потери антикоррозионных свойств
Изгибание деталей:
Производится на современных эффективных станках с ЧПУ(CNC)
Сваривание деталей:
Производится методом MAG (автоматическая дуговая сварка металлической проволокой) в среде защитного газа)

Правовая информация

Гарантия на корпус:
10 лет
Гарантия на шамотную футеровку LACfire:
4 года
Сервисное обслуживание:
10 лет, оригинальные запчасти с завода для каминной топки Flamen SIGMA F S
Сответствие нормам:
Декларация соответствия CE согласно директиве по стандартам качества и безопасности 89/106/CEE соответствие Европейским нормам CSN EN 13229, 15a-BVG (Austria), DINplus (Germany), BlmSchV Stufe II (Germany)

Facebook Comments

Радимо переглянути